Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Yönetimi

" Sosyal Medya'da gerçekten " sosyal " misiniz ? " a sosyal mi ? "

 

Sosyal medya;
Günümüzde internet kullanıcılarının en fazla vakit geçirdiği internet platformları haline gelmiştir. Günümüzde mobil cihazlar teknolojilerinin gelişimi internet geniş bant ağının yaygınlaşması  ve cihaz özelliklerinin artmasıyla birlikte sosyal medya platformları anlık ve sürekli olarak kullandığı birer vazgeçilmez iletişim mecrası olmakla birlikte Marka’ların ve ürünlerini müşterilerine pazarlayabildiği global bir ağ haline gelmiştir.

gençAjans, sosyal medyada uzun yıllar boyunca elde ettiği deneyim ve yetenekli kadrosuyla birlikte sosyal medya mecralarında çalıştığı marka ve çözüm ortaklarına en etkili iletişim hizmetini sağlıyor. Aralarında birçok markanın da bulunduğu müşteri portföyüne Sosyal Medya Reklamları, Raporlama, Kampanya Yönetimi, İçerik Pazarlama, Anlık Moderasyon, İmaj Post – Video Post gibi sıradanlığın dışına çıkarak etkileyici ve doğru Sosyal Medya içgörülerinin yanı sıra dijital pazarlama ve PR çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Sektörünüze ve hedeflerinize bağlı olarak belirlenen Sosyal Medya stratejileri oluşturuyor kreatif fikirlerle birlikte yetenekli kadromuz ile bunları doğru alanda kullanıyoruz.

Uygun Dijital Marka konumlandırmanız ile birlikte etkin ve gelişmiş anlık Moderasyon, Kriz Yönetimi, Topluluk Yönetimi ve Reklam Kampanya Yönetimlerinizi doğru bütçelerle doğru hedef kitlelere ulaştırıyoruz.

gençAjans ile ” Sosyal Medya’da ” “Sürekli Çevrim İçi ve SOSYAL Kalın.. “