Video Prodüksiyon – Hareketli Grafik

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi; bir firmanın, tüm faaliyet alanlarını, izleyiciye en etkili ve hızlı şekilde aktarabilmesini sağlar. Firmanın nasıl kurulduğu, hangi aşamalardan geçerek günümüzdeki konumuna ulaştığı izleyiciye etkili bir biçimde anlatılır. Firmanın tarihsel gelişiminin yanı sıra ürün ve hizmetlerinin net ve yalın bir biçimde anlatılması, tanıtım filminin vazgeçilmez bir unsurudur.

Kurumsal Tanıtım Filmi, Fabrika Tanıtım Filmi, Okul Tanıtım Filmi, İnşaat Tanıtım Filmi, Otel Tanıtım Filmi, Firma Tanıtım Filmi, Hastane Tanıtım Filmi, Şirket Tanıtım Filmi, İmaj Tanıtım Filmi ve daha niceleri…

gençAjans; Genç ve kreatif ekip ile; Estetik tasarım anlayışı, Çekimlerin baştan aşağı son teknoloji ile tamamlanması, Etkileyici görsel efekt, Ses miksajı ve Renk düzenlemeleri, her  proje için 4K teslimat  özgün ve yüksek kaliteli Tanıtım filmleri üretiyor.

Video Post

Teknolojik araçların artan kullanımıyla birlikte gelişen ve yaygınlaşan yeni medya kanallarının başını sosyal medya mecraları çekmektedir. Sosyal medya kanallarının etkin kullanımıyla birlikte işletmeler hedef kitleleriyle oldukça farklı şekillerde iletişim kurabilme imkanı kazanmışlardır. Bu noktada video içerikler, durağan görsel paylaşımlara oranla daha ilgi çekici olmaları sebebiyle her geçen gün artan etkileşim / paylaşım oranlarını ve çeşitlilikleriyle en güçlü iletişim stratejilerinin başında gelmektedir. Bu çeşitler içerinde en çok tercih edilenlerden birisi de sosyal medya video çekimidir.

Videopost’lar, sosyal medya hesaplarınız üzerinden yaptığınız duyuru, tanıtım, bilgilendirme gibi paylaşımlar için kullanılan sosyal medya videolarıdır. Videopost’larda görsel postlar çeşitli yöntemlerle hareketlendirilerek küçük videolar haline getirilir. Bu sayede paylaşımlar daha ilgi çekici hale getirilerek, kullanıcıların paylaşımlar ile daha fazla etkileşime girmesi sağlanır.

Videopost hazırlama sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlardan birisi süre kısıtıdır. Kullanılacak sosyal medya mecrasında bulunan video süre kısıtına göre  görsel ve metin içerikler özenle seçilmeli, videopost prodüksiyonu bu doğrultuda kurgulanmalıdır.Facebook’ta herhangi bir süre kısıtı bulunmazken, Instagram’da 60 saniyelik, Twitter’da ise 140 saniyelik süre kısıtlaması bulunmaktadır.