gençAjans

Biz Kimiz ?

2002 yılında kurulan GençAjans, kısa sürede sektöründe lider hale gelmiştir. GençAjans, Matbaa tecrübesinin yanı sıra gelişen dünyada hızla dijitalleşen dünyaya ayak uydurmuş bünyesinde Web-İnteraktif hizmetleri,Sosyal medya marka yönetimi, dijital pazarlama,elektronik ticaret danışmanlığı ve kurguları bölümlerinde, video prodüksiyon motion-grafik tasarım alanlarında geliştirdiği proje ve hizmetleri ile hızla gelişen dünyaya entegre olmuş, tasarım ve medya  sektöründe Deneyimi ile kurumsal çözüm merkezi olmuştur.

Genç ajans, işinde kaliteyi, ticaretinde müşteri memnuniyetini  ilke edinerek,  sadece müşteriler değil sayısız dost kazanmıştır. Biz müşterilerimizin nazarında her şeyden önce iz bırakmayı ve çözüm ortağı olmayı hedefledik.Kalite ve tecrübemizle sektörümüzde GÜVEN KAYNAĞI  olduk. Profesyonel hizmetimize rağmen  amatör ruhumuzu hiç kaybetmedik. Zamanında ve kaliteli  hizmetimiz, müşteri odaklı ve etik yaklaşımımız; farkımızdır.

Vizyonumuz

Ajans ve medya sektöründe, saygın,tercih edilen,en iyi marka olmak. Ajans ve medya hizmetlerini,
Ajans ve medya hizmetlerini, sadece ticari bir araç olarak değil, sosyal amaç ve insani değerler ölçüsünde gerçekleştirerek, markamızı ve müşterilerimizi başarıya ulaştırmak.
Müşterilerimize çözüm ve gelişim ortağı olmak.

Misyonumuz

Ajans ve Medya hizmetlerinde hep yeni, hep farklı, hep kaliteli, hep doğrudan yana olmak.
Tam hizmet reklam ajans sektöründe, ahlaki bakışı ve insan kalitesini yükseltmek.
Sektörümüzün gelişmesine katkıda bulunup öncülük etmek.

TASARIM TASARIM

Baskılı yada dijital tüm mecralarda dizgi, tipografik ve inografik tasarımın yanı sıra kullanıcı deneyimi tasarımları ile her mecreda markanızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlıyoruz.

YAZILIM YAZILIM

Web yada mobil alanlarda kontrol edilebilir yada otomasyon sistemleri konularında markanız ve kurumunuz için yazılımlar geliştiriyoruz.

BASKI HİZMETLERİ BASKI HİZMETLERİ

Ofset yada dijital baskı alanlarında ihtiyacınıza uygun hızlı ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

REKLAM VE TANITIM REKLAM VE TANITIM

Reklam ve tanıtım hizmetlerinizde tasarım ve baskının, uygulama alanlarının yanı sıra sizlere kreatif fikirler sunuyoruz.

MEDYA PLANLAMA MEDYA PLANLAMA

Kampanya ve tanıtım süreçlerinizi tek bir yerden kontrol ediyor, kampanya ve tanıtımın başından sonuna bütçelerinizi doğru alanlarda doğru hedeflerde yönetiyoruz.

KURULDUĞUMUZ GÜNDEN BU YANA

Hizmet verdiğimiz her alanda, mutlak kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz…

Markalarımız